Uçan Uçak Reklam Panosu

Gelişen teknoloji çağımızda artık reklamlar 3D olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu güzel reklamlardan biri olan “uçan uçak” ise yaratıcı reklam panoları arasında bir numarada yer almaktadır.

Özellikle uçuş firmaları için tasarlanmış olup görenlerin hemen ilgisini çekmekte olan bu reklamda, bir uçak dışarı fırlamış halde yapılmış ve yanına “bizimle uçun” diye reklamı yerleştirilmiştir.

3D Patates Kutusu

Çeşitli hamburger firmalarının kullandığı 3D özellikli reklamlardan bir olmakta ve bu reklamda, yediğiniz patates kutusu büyük hali ile karşınızda yer almaktadır. Özellikle sokaklara büyük şıklık katan bu patates kutusunun girişimciler için büyük katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Yol Şeridi Reklam Panosu

McDonald’s’ın yaptığı bir reklamda, logosunu büyükçe yol üzerine yapıştırmış ve patatesler ile de şeritlerini yapmıştır. Bu hazırlanmış olduğu reklam, taşıtların ve yol üzerinden geçen yayaların dikkatini çekerek yaratıcı reklam fikirleri arasında yer almaya hak kazanmıştır.

3D Çatal Kaşık Kardeşliği

Sıkça karşılaşabileceğiniz bir diğer 3D reklam panoları arasında da “çatal kaşık kardeşliği” yer almaktadır. Daha çok piknik alanlarında yer alan bu reklam, yaklaşık bir insan boyunda olan bir çatal ve bir kaşıktan ibarettir. Özellikle bu gibi reklamlar restoranlar için iyi fikir olmakla beraber en çok tercih edilenlerden arasında yer almaktadır.

Tuvaleti Gelen Kedi

Bir hayvan eşyaları satan firmanın yaptığı reklamda yer alan tuvaleti gelmiş kedi, “kedi kumum nerede? ” diyerek görenlerin ilgisini çekmekte ve komikliği ile görenleri güldürmektedir.

Seyyar Reklam Panosu

Yeni girişimciler sabit kalan reklamlardan sıkılmış, şimdi ise seyyar reklam panosuna başvurmuşlardır. Bu reklam tam olarak bir bisiklete binen adam ile arkasındaki 3D olarak hazırlanmış reklamdan oluşmaktadır. Özellikle bu reklamın seyyar olması ile daha çok kitleye ulaşılması hedeflenmektedir.

Gerçek Telefon İle Gerçek Reklam Panosu

Yaratıcı reklam örnekleri arasında en çok insanların vakit geçirdiği reklam bu olmuştur. Çünkü bu reklamda bir telefon tanıtılırken sadece resmi konulmamış ayrıca bu resme tıklanılarak gezinme imkânı da sağlanmıştır. Özellikle telefon tanıtmak isteyen firmalar için bu reklam bir numaralı yöntem olmakla kalmayıp ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin