1992 yılından bu yana Türkiye’deki hanımların temizlikteki en büyük yardımcısı olan Vileda, MediaCat dergisi tarafından gerçekleştirilen “2013’ün En Çok Konuşulan Markaları” araştırmasında sıralamaya girmeyi başardı. FikriMühim ve Era Consultancy iş birliği ile Türkiye’nin 74 ilinde 3.743 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen araştırma sonucunda Vileda, temizlik kategorisinde ilk kez en çok konuşulan markalar sıralamasında yer aldı. Vileda’nın elde ettiği bu sonuçta EasyWring & Clean Pedallı Temizlik Seti gibi tüketiciler tarafından yoğun ilgi gören ürünlere sahip olmasının da büyük etkisi bulunuyor.

Vileda EasyWring & Clean Pedallı Temizlik Seti pazar lideri…

2013 yıl toplamı ve 2014 ilk verilerine göre kendi kategorisinde pazar lideri olan Vileda EasyWring & Clean Pedallı Temizlik Seti, yoğun rekabetin yaşandığı sektörde Vileda’ya büyük avantaj sağlıyor. Özel üçgen şekilli paspası ve son teknoloji ürünü paspas sıkma mekanizması nedeniyle ev hanımları temizlikte EasyWring & Clean Pedallı Temizlik Seti’ni seçiyor. Ürünün temizlikte devrim yaratan pedallı paspas sıkma mekanizması sayesinde yer temizliğinde güç kullanma çilesi sona eriyor. Çünkü bu çok özel mekanizma, temizlik yaparken kirlenen paspası kolayca, fazla güç ve çaba harcamadan rahatlıkla sıkmanızı sağlıyor. Ayrıca farklı kurutma seviyelerine de olanak tanıyarak seçimi kullanıcıya bırakıyor. Kova bölümündeki pedala basma sayısına göre, bir dakikada 1000’den fazla kez dönen son teknoloji sıkacak, paspası hızlıca kurutuyor. Son derece sağlam bir malzemeden yapıldığı için de yıllar boyu kullanılabiliyor.

Vileda’dan bulaşıkta devrim yaratan yeni sünger…

Mekanik temizleme ürünlerinde pazar lideri olan dünyaca ünlü Alman markası Vileda; yeni ürünü Parlak Konfor adını taşıyan yeni bulaşık süngeri ile Türk hanımlarına yepyeni bir kolaylık sunuyor. Özel selülozik malzemeden üretilen Vileda Parlak Konfor Bulaşık Süngeri, sıradan süngere göre 10 kat daha emici özellik gösteriyor. Ayrıca kullanım rahatlığı, mükemmel temizlik performansı ve hijyenik olma avantajı ile de benzerleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Selülozik katmanının büyük gözenekleri sayesinde daha çok köpürüyor ve böylece de bulaşıklar pırıl pırıl oluyor. Ev temizliği denilince akla gelen ilk marka olan Vileda, yeni ürünü Parlak Konfor Bulaşık Süngeri ile bir kez daha beklentilerin ötesine geçiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin