Unilever IdeaTrophy yarışması için son başvuru tarihi 21 EkimÜniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerini iş dünyasının zorlu koşullarına hazırlayan ve bu yıl 15’incisi gerçekleşen Unilever IdeaTrophy başladı. Her yıl Unilever markalarından birinin sahiplendiği yarışmanın bu seneki markası Knorr Çabuk Çorba oldu. Iştirakçilerin fikirlerini yarıştıracakları IdeaTrophy, öykü oluşturma, yarı final ve final kampı benzer biçimde baştan sona keyifli ve yaratıcı aşamalardan oluşuyor. Başvurular www.ideatrophy.com adresinden 21 Ekim tarihine kadar yapılabiliyor.

Öğrencileri iş dünyasının değişen dinamiklerine hazırlayan Unilever IdeaTrophy’de kazanan takımları, Londra’daki Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil etme, Unilever’de staj imkanı ve Macbook Air, iPad, iPhone gibi ürünlerin de aralarında yer aldığı ödüller bekliyor.

Bireysel Başvurular da Kabul Ediliyor

Unilever IdeaTrophy’nin 15’inci senesinde yarışma aşamalarına video çekme ve öykü oluşturma etapları eklendi. Geçtiğimiz yıllardan değişik olarak bu yıl ilk kez bireysel başvurular da kabul ediliyor. Öğrencileri değişik disiplinlerde kendilerini test fırsatı sunarak, bugüne dek fark edemedikleri kabiliyetlerini keşfetmelerini sağlayan IdeaTrophy yarışması için son müracaat zamanı 21 Ekim.

Detaylı bilgi için:

www.ideatrophy.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin