Türkiye’nin en büyük online firma rehberi olan Yellow Pages ile tanıştınız? Eğer henüz tanışmadıysanız firmanız adına çok şey kaybetmişsiniz demektir. Ayrıca müşterilerinizi de kendi markanızdan mahrum bırakarak çok daha büyük bir kayıp yaşadığınızı belirtmeliyim. Özellikle çağın tamamen teknoloji ve internet ile şekillendiği günümde firmaların bu teknolojiye ayak uydurma payları kazançları ve müşteri sayılarını doğrudan etkiliyor. Hal böyle olunca da çağın pazarlama teknolojisine ayak uyduran firmaların yüzü gülerken, geleneksel yöntemlerden vazgeçmeyen firmalar ne yazık ki geride kalmış oluyor.

Artık kişiler aradıkları firmayı telefondan adres sorarak değil, internet ten yararlanarak bulmayı tercih ediyorlar. Tam da bu alanda devreye giren Yellow Pages ile sizde firmalar arasında yerinizi alın. Stratejik platformlarda işyeri verilerinizi müşterilerinize en doğru şekilde aktarmanızın en kolay yolu olan Yellow Pages ailesine katılarak seçkin firmalar arasında yerinizi alın. İş yerinizin koordinatlarını, adres bilgilerini en güncel şekilde yayınlamanızı sağlayan bu muhteşem firma rehberi ile ayrıca mobil siteler, online yayıncılık ve reklam, dijital haritalar, KOBİ’lere özel uyumlu web siteleri, bayi ve franchise web siteleri gibi firmanızı güncel ve etkin bir alana dönüştürecek her türlü hizmeti de sizlere sunmakta.

Bing Haritalar, Facebook, Foursquare, Apple Haritalar, Google My Business, Google Haritalar, Facebook, Yandex. Haritalar gibi stratejik platformlar ile etkinliğini güçlendiren Yellow Pages, işini sağlama alan ve çağa ayak uyduran 630’dan fazla farklı kategori ve 850.000’den fazla firma ile Türkiye’nin en büyük online firma rehberi olma özelliğini elinden bırakmayacak gibi görünüyor.

Müşteri geri dönüşlerinin de oldukça olumlu olduğu Yellow Pages ailesine siz de katılarak bu güçlü ve geleceği oluşturan firmalar asarında yerinizi alın. Güçlü bir firma desteği ve internet ortamında kolay bulunabilirlik özelliğinin şart olduğu günümüzde en iyi sonuçlara ulaşabilmek için güvenliği ön planda tutan Yellow Pages online firma rehberi sizin için yeterli olacaktır. Ödemelerinizin de ciddi bir güvenlik ile sağlandığını belirtmek isterim. Firmanızı mevcut çağın şartlarındaki rekabet ortamına hazırlamak için firmalar arasında yerinizi alın.