Tost Büfesi açın

Tost hem pratik hem de lezzetli bir yiyecektir. Kültürümüzdede kesinlikle yeri vardır. Hazırlanması kısa sürer ve içeriğide sizin damak tadınıza uygun hazırlanır, maliyetide kesinlikle düşüktür. Sizde bunu fırsata dönüştürebilirsiniz. İlk yatırım için ufak bir dükkan veya kiosk yeterli olacaktır. Ekipman için elektrikli dilimleyici, 2 adet yüksek ısılı tost makinesi, ve buzdolabı yeterlidir. Klasik tost çeşitleri yerine müşterinize özel üretim yapmak sizi standartların dışında tutacaktır. Mesela kumpir dolabı gibi tost malzemelerinizi sergileyebilirsiniz. Müşteri sizden alacağı tost formuna istediği malzemeleri ve ekmeği işaretler, sizde ona göre tostu hazırlarsınız. Yaratılacak kombinasyonların sınırı olmadığı için yetinilen bir lezzet olmaktan çıkacaktır tost.

Kullanılacak tost ekmeklerinin sınırı yok; kepekli, çavdarlı, tam tahıllı, beyaz, sandviç, baget, bazlama, klasik ekmek vs… Malzemeler ise çok çeşitli light ve normal peynir çeşitleri,  füme veya normal et çeşitleri, salatalar, sebzeler yani ekmeğin arasına girebilecek her şey. Fiyatlandırma ise baz tost fiyatı üzerine eklenen malzeme başına ücretlendirme ile olabilir. Mesela istenilen ekmek ve peynir baz olarak 1.5 TL , her ek malzeme ise 25-50 kuruş olabilir.  Müşteri bütçesine uygun en lezzetli tostu hazırlatabilir.

Tabiki bu işte sadece tost satmayacaksınız. Kişiye özel salata ve soğuk sandviçte menünüzde yer alabilir. Yada yeriniz müsaitse kumpir fırınıda alabilirsiniz veya taze meşrubat satabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. ben yeni bi dükkan açtım adıda SEMPATİ FACE FOOD yazıda okudugum gibi çeşit koymaya çalışıyorum fakat etrafım kıt kesim tost ekmeğiyle doymuyo genelde ekmek arası ve köfte satıyorum bana ne gibi önerin olabilir bu arada dükkanım dik dörtgen olmakla 46m kare beklıyorum önerilerinizi…

  2. ürünlerde özellştir bazen belirli kesimlere hitap etsin akçabat köfte mesela karadeniz insanının hoşuna gider vs fiyatlarıda optimal düzeyde tut çok ucuz olunca millet kalitesiz diye düşünürr

  3. Merhaba, ben bir tost dukkani acmak istiyorum ankara’da en uygun nerde bu dukkani acabilirim vemaliyeti ne olur. Kazanci ne olur. Tesekkur ederim.

  4. Merhabalar. Bende giresunda sadece tost üzerine bir dukkan acmak istiyorum. Bol çeşitli ve ayriyetten tostla hazirlanmis kahvalti ve soğuk sandivic cesitleri sunmak istiyorum. Klasik sucuk kasar yani karisik tostum 4 tl den baslayacak ve kaliteye gore 15lira gibi fiyatlara dahi tost sunucam. Acaba nasil bir kar ederim. Basarili olur muyum. Ilk is yerim.

  5. TÜRKİYEDE BİR İLK MOBİL BÜFE SAHİBİNDEN.COM İlan No 305916512
    BÜFE KAR ORANI EN YÜKSEK İŞLERDEN BİRİDİR. FAKAT YERİNİZİN İYİ OLMASI GEREKİR. DETAYLI BİLGİ VERİLİR

  6. Yazıda 15 tl geçmiyor ama, nişantaşı’nda birt ostçu o fiyata satış yapıyor. ve öyle tuttu ki 2. şube için yer bakıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin