adidas ve TOPSHOP, İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu için özel bir işbirliği içine girerek, ADIDAS ORIGINALS arşivlerinden yararlanarak sporu sokağa taşıdılar. TOPSHOP tasarım ekibinin en seçkin üyelerinin ADIDAS ORIGINALS arşivlerine girmesi ile iki vizyoner marka buluştu. Klasikler, nihai kapsül koleksiyonu yaratmak üzere en üst düzey tasarımcılar tarafından renkli baskılar ile yeniden diriltilip tasarlandı.

Koleksiyondaki özel TOPSHOP baskıları Londra manzaralarından ilham alırken, ADIDAS ORIGINALS’ın şehirli mirası da tarzından ödün vermeden yeni kurallar ile oyuna dahil oluyor. İkonik üç çizgi ve trefoil, grafik desenler ve parlak renkler arasında öne çıkarak bölgesini belirliyor ve oyunu kazanıyor.

Dokunma duyusuna hitap eden kumaşlar, adeta ‘bana dokun’ diye bağırırken kalabalıkların arasından kayıp gidiyor ve dokunduğu yeri adeta ateşe veriyor. Son derece ince ipeksi bakır lifi ve hafif trikolar, kapüşonlu sweatshirtlere ve cesur tulumlara sıkı bir doku getirirken yelek ve tişörtler, baskılı file ve renkli pamuk panelleri birleştiriyor. Bedenler vücuda hoş ve gevşek bir şekilde otururken zıtlık beklentisine yanıt veriyor. Koleksiyonda spor detaylar üstün geliyor, gösterişli kesimler vurgulanıyor. Tekno dikişler ve gizli cepler ADIDAS ORIGINALS ruhunu yaşatıyor.

ADIDAS ORIGINALS’ın öncü kesimler konusundaki mirası, yumuşak mercan, yeşil ve kumlu tek renklilerden oluşan bahar tazeliğindeki arka planları ile kendini gösteriyor. Minimalist tasarım ve Londra’dan beslenen motiflerin karakterize ettiği işbirliği, TOPSHOP’un Londra’ya olan sevgisini ve ADIDAS ORIGINALS’ın sokak kültüründeki en üst düzey spor markası olarak şöhretini pekiştiriyor.
adidas ve TOPSHOP işbirliği ile hazırlanan bu özel koleksiyon Nisan ayı itibarıyla adidas mağazalarında modayı yakından takip edenlerin beğenisine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin