The Ritz-Carlton, İstanbul’un akıllı telefonları seyahati kolaylaştırıyorThe Ritz-Carlton, İstanbul, misafirlerinin konaklamaları süresince rahat edecekleri inovasyonel servis anlayışına bir yenisini daha ekledi. Artık telefon ücretlerinden yada şehirde kaybolmaktan kaygı etmenize gerek yok. The Ritz-Carlton, İstanbul’un odalarındaki akıllı telefonlar en yeni otel yardımcısı olarak misafirlerin gereksinim duydukları bilgilere daha süratli ulaşmalarını sağlayacak.

Misafirler, kendi cep telefonlarından arıyormuş gibi, konaklamaları süresince hem ücretsiz telefonda konuşabilecekler, hem de İstanbul’un sunmuş olduğu, tarih, sanat, lüks, alışveris ve gurme konularıyla ilgili neler olup bittiğini bir tuşa tıklayarak öğrenebilecekler. The Ritz-Carlton, İstanbul Genel Müdürü Can Göktaş; The Ritz-Carlton, İstanbul olarak otelde konaklamanın konforunu daha da artıracak inovasyonel bir proje geliştirdik. Misafirlerimiz odalarındaki akıllı telefonlarımız yardımıyla İstanbul’a dair pek çok bilgiye bir tuşla ulaşabilecek, şehirdeki yenilikler hakkında güncel gelişmeleri öğrenebilecek ve konaklama deneyimlerini zenginleştirebilecekler” dedi.

İster otel içinde, ister otel haricinde kullanılabilen akıllı telefonlar ile sınırsız mahalli ve uluslararası aramalar, sınırsız web erişimi ve otel hizmetlerini hızlı arama gibi fazlaca hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin