Tavuk Dünyası Türkiye’de marka olarak 2003 yılından itibaren ‘TD gıda hizmetleri’ adı altında faaliyet göstermektedir. Restoran ve cafe sektöründe şuanda 5 farklı ülkede toplam 30 şehirde, 70 şubesi ile hizmet veren firma tüketicilerin güvenilir, kaliteli ve lezzetli tavuk ürünleri talebini karşılamaktadır. AR-GE ve markalaşma çalışmalarına oldukça önem veren TD gıda hizmetleri firması; Tavuk Dünyası bayiliği alanında girişimcilere de güzel hizmetler sunmaktadır. Tavuk dünyasının ilk yurtdışında açtığı şubeleri Almanya, Hollanda ve Çin de olmak üzere 3 farklı yerde restoran çalışmalarına başlamıştır.

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

Tavuk Dünyası Menüsünde Hangi Ürünler Mevcut?

Başlangıç menüsünde domates çorbası, çıtır soğan halkaları, küçük tavuk kızartma ve patates kızartması bulunmaktadır. Sotelenmiş tavuk ve et fajita parçaları ile kızarmış biber eşliğinde nefis ara yemekler mevcuttur. Bunların yanında kırmızı et, ızgaralar, tavuklu salata çeşitleri ve soslu makarna ürünleri yer alıyor.

Tavuk Dünyasına ‘Sağlıklı Türk Mutfağı’ Ödülü!   

Tüm ürünlerinde doğal ve taze yetişmiş meyve sebze ve baharatlar kullanılmaktadır. Tavuk Dünyası menüsünde kesinlikle şoklanmış veya konserve ürünlere yer verilmemektedir. Hiçbir üründe trans yağ kullanılmamaktadır. Doğal yemler ile beslenen küçükbaş hayvanlar elle ve kuru kesim yöntemi ile kullanılarak helal sertifikalı kesim standartları uygulanmaktadır.

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

Tavuk Dünyası Bayilik Veriyor Mu? Aranan Özelikler Nelerdir?

TD gıda hizmetleri şirketi, tüm girişimcilere Tavuk Dünyası bayiliği almaları yönünde destek vermektedir. Girişimcilerden tüm mesaisini bayi üzerine yoğunlaştırmaları beklenmektedir. Aranan başlıca özellik; adayların yeterli düzeyde finansman kaynağının olmasıdır. Tavuk Dünyası bayilik başvurusunda bulunmak için öncelikle başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru formu değerlendirildikten sonra, bayi adayı ile karşılıklı olarak görüşme yapılmakta ve olumlu sonuç alınması ile mağaza için Lokasyon ve fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. Lokasyon seçimi tamamlandığında firma tarafından mimari projeler yürütülmektedir. Tüm personel alımları ve eğitimi Tavuk Dünyası ekibi tarafından desteklenmekte ve denetimi gerçekleştirilmektedir. Franchise başvuru formunda kişisel bilgileriniz haricinde mevcut yaptığınız iş, varsa mağaza için belirlediğiniz yer ve yatırım için ayırdığınız bütçeyi girmeniz istenmektedir. Bayi adaylarının yatırım kararları da firma tarafından bilinmek istenmektedir.