Faaliyet gösterdiği alanlardaki buluşları ve yenilikçi uygulamaları ile dünya lideri konumunda olan Siemens, 16 Mayıs 2014 Cuma günü Kartal Kampüsü’nde düzenleyeceği Kariyer Şenliğinde üniversite öğrencileri ile dördüncü kez bir araya gelecek. Siemens Kariyer Şenliği’nde üniversite öğrencileri Siemens çalışanlarıyla vakit geçirirken Siemens’in faaliyet gösterdiği “Endüstri”, “Enerji”, “Sağlık” ve “Altyapı ve Şehirler” sektörleri ile şirketin diğer birimleri hakkında bilgi edinme fırsatı bulacaklar.

Şenlik kapsamında her bir sektör için ayrı ayrı kurulacak olan çadırlarda o sektörün üst düzey yöneticileri ile birlikte gerçekleşecek sohbet ve sunumlara ek olarak, İnsan Kaynakları çadırında Siemens’in bu alandaki politikası ve iş hayatına hazırlık ile ilgili bilgiler paylaşılacak.

Kelime Oyunu programı ile tanınan sunucu Ali Ihsan Varol ve dünyaca ünlü bilardo şampiyonu Semih Saygıner’in üniversitelilerle birlikte olacağı Siemens Kariyer Şenliği’nde öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da bilgi edinme fırsatını yakalayacak.

Siemens Kariyer Şenliği’ne katılmak isteyen öğrenciler başvurularını Siemens’in kurumsal internet sayfasında açılan özel bölümden
(www.siemens.com.tr/web/1203-14276-1-1/siemens_turkiye_tr/siemens_turkiye/is___kariyer/kariyer_senligi)
yapabilecekler.

Başvuru formu doldurulduktan sonra katılımcılara konfirmasyon maili ve şenlikten önce telefonlarına etkinliğe giriş için kullanacakları QR kod’lar iletilecek. Aynı zamanda şenliğe katılacak katılımcılar için İstanbul’un farklı yerlerinden servis kaldırılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin