NLP'nin ilk ve en iyi öğretmeni İstanbul'da
İlk NLP eğitmeni Türkiye’de

Kişisel sorunlarınızı çözülebileceğiniz ve kendinizi hızla yenileyebileceğiniz, bilinçaltı rahatsızlıkların sizde yarattığı olumsuz etkilerden kurtulabilmenizi sağlayacak NLP ’nin dünyadaki ilk eğitmeni olan Dr. Wyatt Woodsmall,  Zihindili Danışmanlık aracılığıyla eğitim vermek için İstanbul’a geliyor.

Öğrenci ve aile koçluğu danışmanlık hizmetleri veren Zihindili Danışmanlığın kurucusu olan Meryem Bal, Amerika’dan davranış bilimi ve eğitim psikolojisi alanında dünyanın en iyi uzman eğitmeni , INLPT ve IAFTC ‘nin başkanı Dr. Wyatt Woodsmall ile uluslararası akreditasyona sahip eğitim ve sertifika programlarını organize ediyor. 5 günlük yoğun eğitim ile;  30 dakikadan az sürede kitap okuyabilir, 12 saatte kitap yazabilir ve 5 günde yabancı bir dili konuşabilir hale gelmenin eğitimsel yollarını öğrenebilirsiniz.

Sınavlara hazırlanmak artık daha kolay

Birçok öğrencinin başarısızlığa uğrama sebebi olan zamanı verimsiz kullanma sorununa çözümler üreten; hızlı öğrenme/kavrama eğitimi sayesinde okunulan her şeyi hatırlama ve anımsamayı arttırmaya yönelik yapılan çalışmalar ile öğrenciler daha az hata yapıp zamanı daha doğru kullanabiliyor. Üstelik sadece 5 gün içerisinde eğitim ile yarım saatte bir kitap okuyacak kadar hızlanabilir öğrenciler.

Kalabalığı etkileyin

Topluluk önünde konuşurken mimiklerinizi, sesinizi, el hareketlerinizi ve vücut dilinizi en iyi şekilde kullanmanızı öğreten eğitimlerle kalabalığı yönetmek kolaylaşıyor. Gelen soruları en iyi şekilde cevaplamak, kaba seyircilerin ve olumsuz durumların karşısında soğukkanlılığın nasıl korunacağını öğreten çalışmalar ile en üst seviyede gelişim sağlanabiliyor. Bir çok yararlı ve önemli konular hakkında ki eğitim ile koçluk yapmak isteyenlere uluslararası akredite IAFTC sertifikası veriliyor.

5 Günde yeni bir siz

27-31 Ocak 2014 Tarihleri arasında Kadıköy Dila Hotel’de yapılacak etkinlik ile ilgili bilgi almak ve  öğreneceğiniz engin bilgilerle daha mutlu bir hayatın kapılarını aralamak, kariyer hedeflerinizi yerine getirebilmek için Zihindili Danışmanlık’tan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin