Multi Turkey Yeni Yönetim KuruluTürkiye çapında çağdaş ve yüksek kaliteli alışveriş merkezlerinin lider sahibi ve yönetici şirketi Multi Turkey, bugün yeni yönetim kurulunu deklare etti.

Yeni yönetim yapısına göre Kemal Kaya, Multi Turkey Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve getirildi. Daha önce Yapı Kredi Bankası CEO’su olarak vazife yapan Kaya, halen Multi Corporation’ın bağlı olduğu Blackstone’un yatırım faaliyetlerinin Baş Danışmanlığını yürütmektedir.

Kaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığını devraldığı Jonathan Lurie, Blackstone bünyesinde Genel Müdür olarak vazife yapmakta olup Multi Corporation Yönetim Kurulunda yer almaya da devam edecektir.

Multi Turkey Genel Müdürü olarak atanan Patrick van Dooyeweert, varlık yönetimi, sermaye planlama, geliştirme,kiralama ve insan kaynakları faaliyetlerini üstlenecektir. Van Dooyeweert, daha önce Qubicon’da yönetici ortak, ondan önce de Redevco Turkey Genel Müdürü olarak vazife almıştır.

Yeni yapılanmaya göre Michiel Wolters Multi Turkey Finans Direktörü olarak atanmıştır.. Multi’ye gelmeden önce Hertel bünyesinde çalışan Wolters, son olarak Orta Doğu bölgesinden görevli Finans Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Wolters’ın görevi devraldığı Steven Poelman ise, Multi Corporation finanstan görevli İcra Kurulu Yöneticisi olarak Amsterdam’da göreve getirilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin