Meltem Selçuk Sanofi Türkiye Kamu-Özel Sektör İşbirlikleri Müdürü Olarak Atandı
Meltem Selçuk
2013 yılı Nisan ayından itibaren Sanofi Türkiye Genel Müdürü’ne bağlı olarak Proje Yönetim Müdürü olarak çalışan Meltem Selçuk, 1 Aralık 2014 tarihi itibariyle Sanofi Türkiye Kamu-Özel Sektör İşbirlikleri Müdürü olarak atandı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Meltem Selçuk, Ekonomi ve Finans alanındaki yüksek lisansını TEV bursiyeri olarak İngiltere York Üniversitesi’nde 2011-2012 yılları arasında tamamladı. Kariyerine 2003 yılında Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu’nda başlayan Selçuk, Sanofi Türkiye’ye 2007 yılında İç Kontrol Uzmanı olarak katıldı. Meltem Selçuk, Sanofi’de 5 yıl boyunca Sarbanes Oxley kontrolleri dâhil olmak üzere etkin bir iç kontrol ortamının sağlanması sorumluluğunun yanı sıra çeşitli süreç iyileştirmeleri projelerinde de aktif rol aldı. Selçuk ayrıca 2012-2013 yılları arasında şirketin harcama yönetim sisteminin Türkiye’de devreye alınması projesini yönetti.

Meltem Selçuk Sanofi Türkiye Genel Müdürü’ne bağlı olarak Proje Yönetim Müdürü görevi sırasında Genel Müdür’ün gerek iç ve dış paydaşlar, gerekse de Sanofi Türkiye Yönetim Ekibi arasındaki etkileşimlerinin stratejik önceliklere uyum ve işbirliği içerisinde yürütülmesinin sağlanması sorumluluğunu üstlenerek bilgi akışlarını yönetti. Aynı zamanda bu görevi sırasında insan kaynaklarından finansa, tedarik zincirinden iş geliştirmeye çok çeşitli projelerde aktif rol alarak şirket stratejisinin etkin bir biçimde uygulanmasına katkı sağladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin