Madame Coco Franchise Bölgesini; Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın bazı bölgeleri ile sınırlandırmıştır. Bu bölge ve belirlenen şehirler dışında Franchise vermemektedir. Madame Coco bayilikleri ülkenin tamamı için verebilmektedir.

Madame Coco Bayiliğinde Mağaza Büyüklüğü Ne Kadar olmalı?

Madame Coco mağazaları için istenen alan büyüklüğü 350 m2 ile 1000 m2 arasında olmalıdır. Mağazanın, stoklarını depolayabilmesi için de mağaza alanının minimum %10 büyüklüğünde depoya sahip olması istenmektedir. Madame Coco mağazalarında karlılık ve iyi verim almak yönünden ürünlerin geniş çeşitliliğe sahip olduğunu gösteren büyük alanlar tercih edilmelidir.

Madame Coco Yurt Dışında Bayilik Veriyor!

 Madame Coco Bayiliği Ödeme Koşulları Nasıldır?

Tüm ürün ödemeleri peşin olarak yapılmaktadır. Ayrıca banka teminat mektubu istenmektedir. Talep edilen ödeme içeriğinde; Marka kullanım bedeli ve firma tarafından belirlenen satışı yapılacak ülkedeki kullanım ve satış hakları bulunmaktadır.

İş Tecrübesi Ve Ekip Değerlendirmesi!

Bayilik başvurularında perakende tecrübeleri işin motivesini arttıracağından önemle değerlendirilmektedir. Bu açıdan sermayeden çok tecrübe ve iş kalitesine bakılmaktadır. Madame Coco Bayi adayı kişi veya şirketin tecrübeli bir ekibe sahip olması ve bu alanda işin kalitesine önem vermesi beklenmektedir.

Madame Coco Yurt Dışında Bayilik Veriyor!

Mağaza Dekorasyonu Ve Lojistik Çalışmalar Nasıl Yapılır?  

Madame Coco firması standart bir mağaza dekorasyonuna sahiptir. Anlaşmalı dekorasyon firmaları minimum maliyetlerde iş çıkarmaktadır. Madame Coco doğrudan mevcut anlaşmalı olduğu dekorasyon firmaları ile bayi çalışmasını yapmakta ve işi takip etmektedir. Tüm taşıyıcılık maliyetleri ve sorumluluk Madame Coco’ya ait olmaktadır. Ürünlerin gümrük işlemleri ve kargo firmaları ile oluşturulan irtibat doğrudan şirket tarafından sağlanır. Tüm lojistik masraflar karşılanarak ürünler bayiye ulaştırılır.

Mağazalarda Hangi Bilgi İşlem Programı Kullanılmaktadır?

Firma ‘V3 Nebim’ perakende programı kullanmaktadır. Aynı zamanda kasalarda bu programa entegre edilmiş IBM Pos cihazları kullanılmaktadır. Programa merkez server üzerinden çevrimiçi olarak giriş yapılmaktadır. Gerekli software, hardware ve entegrasyon maliyetleri bayiler tarafından karşılanmaktadır.

Ürün Planlamaları Nasıl Yapılır?

Bayilerin tüm ürün yönetimleri Madame Coco tarafından yürütülür. Merkez planlama ekibi düzenli bir şekilde ürün tedariklerini sağlamaktadır.

Nasıl Bayilik Başvurusunda Bulunulur?

Bayi adayı firmaların hazırlaması gereken belli evraklar ve prosedürler bulunmaktadır. Madame Coco bayilik başvurusu için istenilen iş planı ile beraber kuruluş evraklarını, bilanço, imza sirküleri ve diğer gerekli resmi evrakları firmanın İstanbul Mecidiyeköy’de yer alan merkez adresine göndermesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin