Kral Döner Türkiye’de çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere birçok bölgede bayilik vermektedir. İstanbul’da çok kısa ürede 10 şubeye ulaşarak fast food sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran firma kendine has lezzeti ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Firmanın ülke genelinde bayilik hedefi 150 şubeye ulaşarak kral döner lezzetini Anadolu’nun her bölgesine tattırmaktır.

Kral Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Kral Döner’in Benimsediği Misyon!

Kral Dönerin misyonu; Ortaklık kurduğu firmalar ile kendi sektörlerinde pazarda büyük potansiyele ulaşmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, But döneri Türkiye’de ve Uluslararası alanda sağlıklı bir yiyecek olarak sunmak, Tüm kesimlerin güvenli gıda tüketimine önem vermesini sağlamak. Kral Döner bayilerine bu misyon doğrultusunda güvenli bir Pazar sunmakta ve reklam ağını genişletmektedir.

Kral Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Kurumsal bir firma olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma tüm bayi adaylarına da bu konuda gereken özveriyi aşılamaktadır.  Öncelikle Kral döner franchise başvurusunda bulunmak için firma internet sayfasında yer alan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Burada yer alan formda; kişisel bilgiler, kısa bir özgeçmiş, kral dönerin tercih edilme sebebi, bayilik talep edilen il ve ilçe ve bu iş için ayrılan bütçe istenmektedir. Başvurunuz değerlendirilip onaylandıktan sonra firma bayi adayı ile karşılıklı olarak mutabakat yapmaktadır. Karşılıklı mutabık kalındıktan sonra ön protokol imzalanmakta ve Lokasyon için fizibilite çalışmaları yapılmaktadır.

Kral Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Kral Döner Bayi Destekleme Çalışmaları!

Bayilerin lokasyonları firma ile karşılıklı olarak belirlendikten sonra mağaza alanı projelendirilerek uygun konsept hazırlanmaktadır. Tüm dekorasyon firma tarafından planlanmakta ve personel seçimleri de uygun kriterlere göre yapılmaktadır. Mağaza için belirlenen ekip açılışa kadar farklı bir şubede eğitim almaktadır.

Kral Döner Bayileri İçin İşyeri özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Bayi adaylarından seçimi uygun görülen işyerlerinin minimum 50 ile 10 m2 arasında olması istenmektedir. Ön cephenin 5 m üzerinde aynı zamanda hareketli bir caddede olması gerekmektedir. Girişimcilerin; işin başında olmaları, sektörün beklentilerini karşılamak için donanımlı olmaları beklenmektedir. Kral döner isim hakkı bedeli istenmemektedir. M2 başına ortalama kurulum maliyeti 2.500 TL olarak hesaplanmıştır. Bir şubenin ortalama kurulum süresi ise 25-30 gün sürmektedir. Reklam katılım ücreti bulunmamaktadır.