Kaspersky Lab META Bölgesi'ne Yeni Genel MüdürKaspersky Lab, Maxim Frolov’un META Bölgesi (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu. Bu pozisyonda Frolov, bölge genelinde 60’tan fazla ülkede iş hacmini büyütmekten görevli olacak. Frolov ortaklık ilişkileri kurup, kurumsal işletmeleri ve KOBİ’leri yeni tekliflere teşvik ederek firmanın bölgedeki liderliğini güçlendirmeyi hedefliyor.

Frolov, yeni görevi için şunları söylemiş oldu: “Kaspersky Lab, uzmanlığını etkili çözüm ve servislere dönüştürmeye odaklanıyor ve müşterilerin kendileri için mühim olanı korumalarına destek oluyor. Hızla gelişen bu bölgedeki siber güvenlik alanında halen birçok iyileştirmeye ihtiyaç var. Bu yüzden, mahalli ortaklarımızla beraber siber tehditlere karşı farkındalığı artırıp bunlar için çözümler sunarak interneti daha güvenli hale getirmek için çalışacağız.”.

Maxim Frolov Kimdir

Maxim Frolov IT sektörünün satış, pazarlama ve bilhassa dağıtım pozisyonlarına kadar uzanan büyük bir deneyimi beraberinde getiriyor. Frolov’un önceki deneyimleri içinde Microsoft Rusya’nın KOBİ Direktörlüğü de bulunuyor. Kendisi bu pozisyon kapsamında, yeni satış modelleri ve bulut çözümlerinin dağıtım stratejilerini ve kanal yaklaşımlarını tekrardan şekillendirmekten sorumluydu. Öncesinde ise, Satış Temsilciliği görevinden Rusya ve BDT Ülkeleri Genel Müdürlüğü’ne yükseldiği Seagate Technology bünyesinde 10 yıl çalıştı.

Gri Fikirler olarak Sayın Maxim Frolov’a bu yeni görevinde başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin