2009 yılında İzmir kordonda öğütülmüş kahve satışına başlayan şirket, çok kısa zamanda şubeleşme çalışmalarına başlamış ve pozitif sonuçlar almıştır. Şuanda kahve durağı şubelerinin sayısı 85’İ geçmiş durumdadır. Ayrıca Birleşik Arap Emirliklerinde de hizmet vermektedir. Tüm kahve durağı bayilerinde ürünler aynı lezzetle ve aynı çeşitlilikle sunulmaktadır.

Kahve Durağı Franchising Veriyor!

Kahve Durağında Hangi Ürünler Mevcuttur?

Mükemmel çeşitliliğe sahip olan firma, menüsünde her kesime hitap edebilecek yiyecek, içecek ve tatlı menüleri bulundurmaktadır. Türk kahveleri, çay, bitki çayları, klasik kahveler, filtre kahve, yöresel kahvaltı, sıcak ve soğuk içecekler, taze bitkisel soğuk içecekler, omletler, burger, sandviç, pasta, kızartma ve kavurma tarzı yemekler bulunmaktadır.

Kahve Durağını Sanal Ortamda Ziyaret Edebilir Miyim?   

Her gün binlerce müşterisinin ziyaretine uğrayan firmayı, tüm sosyal medya kanallarından ziyaret edebilir. 7 gün 24 saat öneri ve taleplerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca size en yakın kahve durağı Bayilerini sosyal medya üzerinden takip ederek, konum ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kahve Durağı Franchising Veriyor!

Kahve Durağı Bayilik Veriyor Mu? Nasıl Bayi Olabilirim?

Yeni bir marka olarak sektörde hızlıca yer alan kahve durağı sunduğu şartların kabul edilmesi halinde uygun gördüğü bayi adaylarına Franchise vermektedir. Yurt dışında da; İngiltere, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve İsviçre gibi yerlerde franchise alanında çalışmalar yapmaktadır.

Kahve Durağı Franchise şartları nelerdir?

  • İsim hakkı bedeli olarak 50 bin dolar talep edilmektedir.
  • M2 başına kurulum maliyeti: Ortalama 3 bin dolar.
  • Şube kurulum süresi: Minimum 40 gündür.
  • Gelirden verilen aylık pay oranı: %3
  • Ortalama kar oranı %60 olarak yansımaktadır.
  • Yatırım geri dönüş süresi: 12 ila 36 ay aralığındadır.
  • Uygun görülen mağaza konumları: Hareketli cadde ve Alış Veriş merkezleridir.

Kahve Durağı Bayilerine Ne Tür Destekler Verilir?

Kahve durağı bayiliği alan kişi veya şirketlere; personel, eğitim, proje, pazarlama desteği, yer seçimi ve bölge koruma desteği verilmektedir.  Kahve durağı franchise başvurusunda bulunmak için şirketin web adresinde yer alan ‘Franchising Başvuru Formu’ doldurulması istenmektedir. Bu başvuru formunda yer alan tabloda; kişisel bilgiler ve minimum ve maksimum limitinizin girilmesi istenmektedir.