Jetcoin (Jet) Nedir?

Jetcoin Enstitüsü, spor, müzik ve medya gibi üç ana alandaki bireyleri güçlendirmek için yeni bir çaba ile kuruldu. Jetcoin Enstitüsü ayrıca bir şifreleme para birimi olan Jetcoin’i de tanıttı. Müzik, spor ve medya alanlarında kariyer yapan yetenekli bireyler ve projeleri Enstitü’nün web sitesi veya yönlendirmesi yoluyla önerilebilir veya kaynak olarak sunulabilir. Buna karşılık, Enstitü tarafından desteklenen bazı kişiler görüntü haklarını enstitüye verebilir. Bu görüntü hakları daha sonra Jetcoin sahipleri tarafından Jetcoin platformu aracılığıyla satın alınabilir. Bireyler kendi alanlarında ilerledikçe, Jetcoin sahiplerine dağıtılan gelirleri sağlarlar.

Bilgi Kartı

Adı: Jetcoin (Jet)
Piyasaya Sürülüş Tarihi: 08-07-2017
Web Sitesi: https://jetcoin.io/
Kripto Kaşifi: Etherscan
Maksimum Arz: 80.000.000
Mevcut Arz: 6.823.701
Toplam Arz: 80.000.000
Kriptografik Algoritması: Ethash
İlk Fiyatı:
Protokolü: POW
Türü: Token
Yönergesi: İngilizce Whitepaper
Kurucu Ekip Üyeleri: Eric Alexandre
İşlem Yapabileceğiniz Borsalar: Mercatox, Coss.io, Forkdelta, Coinexchange.io, TokenStore, TokenJar, Exrates, EtherDelta, Bitcratic, LBXPro, Seeddex, Dobi, BankCex

Not: Bu sayfada yer alan bilgiler yatırım önerisi değildir. Gri Fikirler bu sayfayı genel bilgilendirme amaçlı hazırlayıp yayına sunmuştur. Yatırım yapmadan önce araştırmanız ve yorumları okumanız tavsiye edilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin