Günümüzde bilgisayar ve konsol oyunları her ne kadar çok konuşulsa da hayal dünyası ve zeka gelişimine katkı sağlayan oyuncakların çocukların hayatındaki yeri hiç bir zaman değişmiyor. Dünya oyuncak pazarındaki gelişim kapsamında Türkiye’de oyuncak sektörü büyümesini sürdürüyor.

Oyuncak sektörünün köklü ve lider şirketlerinden Adore Oyuncak, çok sayıda oyuncak mağazası ve saygın perakende satış markasının yöneticilerini biraraya getirdiği lansmanla, Türkiye’de de çok sayıda seveni olan Power Rangers, Pacman ve Godzilla Oyuncaklarını Türkiye pazarına sunduğunu duyurdu.

Dünyada 20. yaşını kutlayan Power Rangers oyuncakları, aksiyon ve güç özellikleriyle 4 yaş ve üstü erkek çocukları sevindirecek. Geçmişten günümüze nostaljik bir oyun unsuru olarak yetişkinlerin de çok sevdiği Pacman de Adore Oyuncak ile yenilenen yüzüyle tüm çocukları eğlenceye davet edecek. 60 yıllık bir efsane olan ve 10 yıl aradan sonra yeni sinema filmi çekilen Godzilla da hem çocukları hem de yetişkinleri maceraya sürüklemek üzere mağazalardaki yerini alacak. Yeni oyuncaklar hakkında daha detaylı bilgi için www.adoreoyuncak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

[vc_message color=”alert-info”]

Adore Oyuncak 1996’dan bugüne çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veriyor. Müşterilerini dünyanın en ünlü eğitici oyuncaklarıyla buluşturan marka, her biri kendi konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye’deki tek satış temsilcisi. LEGO, Rainbow (Winx Club, Poppixie), Ravensburger, Revell, Bandai (Ben 10, Harumika ve Tamagotchi) ve Epoch (Sylvanian Families) ile hem çocuk gelişimine onları eğlendirirken katkı sağlıyor hem de çalışanlarına kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünya sunuyor.

[/vc_message]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin