Ahşap levha sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın da önde gelen şirketleri arasında yer alan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 45 yıllık tecrübesini gelişen teknoloji ile birleştirmeye devam ediyor.

En son teknoloji ve modern makinalar ile üretilen Technotop tezgahlar, Teknopan ve Teknopan-MR (neme dayanıklı) yonga levhaları ile üretilen ve farklı uygulamalarda kullanılabilen mutfak ve banyo tezgahlarıdır.

Üst yüzeyde bulunan, koruyucu tabaka ile kaplı dekoratif laminat ve tezgahın alt kısmındaki özel bariyer kağıdı, tezgahı nemden ve sudan korumaktadır. Bu özelliği ile mutfak ve banyo gibi hijyenin çok önemli olduğu yerlerde mükemmel bir seçim olmaktadır. Tezgah yüzeyinin çizilme, sıcaklık, buhar, su, leke, çarpma ve aşınmaya karşı dirençli olması ve kolay temizlenmesi nedeniyle, diğer granit ve mermer tezgahlara karşı mükemmel bir alternatiftir.

Mutfak ve banyo gibi nemli alanlarda kullanım için mermer ve granit tezgâhlara ideal bir alternatif oluşturan “Technotop” sıvıya karşı gösterdiği dayanıklılığın yanı sıra dekoratif laminat üst yüzeyiyle aynı zamanda, çarpmaya, aşınmaya ve çizilmeye karşı direnç gösteriyor.

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi tarafından E1 Standartlarında yongalevhadan üretilen “Technotop” marka tezgâhlar, MDF bantı sayesinde darbeye, PVC kenar bantları sayesinde ise sırt kısmında neme ve suya karşı ekstra korunma sağlıyor. “Technotop” marka tezgahlarda ayrıca su damlacıklarının üst yüzeyden alta geçmesini engelleyen özel “damlalık” yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin