Haftada 12 saatimiz boşa geçiyorİnternet erişiminin kolaylaşması ve mobil aygıt sayısının artmasıyla beraber mobil çalışma eğilimi giderek yaygınlaşıyor. Unify’ın Y kuşağı özelinde yapmış olduğu araştırmaya nazaran, mobil yaşam tarzını benimseyen Y kuşağının yüzde 89’u 09.00-17.00 zamanlı bir iş yerinden çok daha esnek çalışma saatleri sunan firmaları tercih ediyor. Araştırmaya katılanların yüzde 89’u mobil çalışma planlaması yapacağı iş yerlerinde daha mutlu olacağını belirtiyor. Avrupa’da etkinlik gösteren şirketlerin yüzde 70’inin toplantılarını sanal platformlar üstünden gerçekleştirdiğine vurgu yapılıyor. Araştırmanın dikkat çeken öteki bir sonucu ise çalışanların haftada ortalama 12 saatlerini değişik kanallardan gelen bilgi ve belgeleri aramakla harcadıklarını ortaya koyması. Tümleşik iletişimle iş yaşamını dönüştüren Unify, tüm iletişim kanallarını tek bir ekrana sığdırarak çalışma hayatına yeni bir nefes kazandırıyor.

Tüm işletim sistemlerinde, her marka cihazda çalışıyor

160 yılı aşkın yenilikçi yaklaşımı ve Ar-Ge gücü ile kurumların iletişimlerini kolaylaştıran Unify, yeni çözümü Circuit ile mesajlaşma, ses, video, sohbet şeklinde tüm iletişim kanallarını tek ekranda topladı. İletişimi kolaylaştıran uygulama, sosyal medya, iş uygulamaları, görüntü, yazışma, analitik ve geleneksel sesli iletişimi bünyesinde barındırıyor. Mobil dahil tüm cihazlarda ve her işletim sisteminde çalışması yardımıyla aygıt kalabalığını ortadan kaldıran çözüm, verilere her yerden ulaşabilmeyi mümkün kılıyor. Kullanımın kolay olması, ekip çalışmasına göre dizayn edilmesi ve aranan tüm verileri tek ekranda sunma kolaylığı ise dikkat çeken öteki avantajları içinde. Değişik kent yada ülkelerde çalışanları, bayileri olan kurumların tüm iletişim ihtiyacını karşılayan uygulama, çalışan performansını da artırıyor.

İş hayatınızı bölmeyin, her şey tek ekranda

Unify’ın tüm çözümlerinin odağında kurumların verimliliklerini çoğaltmak bulunduğunu belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Sunduğumuz çözümler, çalışanların kendi işlerine odaklanabilmelerini sağlamış olduğu için verimliliği direkt etkiliyor. İletişim teknolojileri mevzusunda teknolojik eğilimleri belirleyen bir şirket olarak, yatırımın korunmasına da önem veren kullanıcıların ilk tercihi oluyoruz. Yenilikçi ve kullanıcı odaklı yaklaşımımız Circuit ile çalışanlar nerede olurlarsa olsunlar, birbirleriyle süratli bağlantı kurup, işlerini sonuçlandırabiliyor. Bu uygulama ile toplantı geçmişleri, paylaşılan teklif ve projeler dahil her türlü bilgiye tek ekrandan hızlıca ulaşılıyor. Karşı karşıya konuşma rahatlığı sunmuş olduğu için kent yada ülke haricinde gerçekleşen seyahatlerden meydana gelen otel, gezi harcamaları gibi giderler işletmelerin kasalarında kalıyor.” dedi.

Uçak ve otel harcamalarına son, istediğiniz yerde toplantı rahatlığı

Tümleşik iletişim ile süreç performanslarında gelişim, daha yüksek çalışan ve müşteri motivasyonu elde edilmesini sağlıyor. Tümleşik yazışma yardımıyla coğrafi bakımdan birbirine uzak takımlar yüksek gezi harcamalarından tasarruf elde edebilirken, yüksek enerji harcamaları ve karbon emisyonu da azaltılabiliyor. Gezi harcamalarından yüzde 30 oranında tasarruf elde edilmesini mümkün kılan tümleşik iletişim teknolojilerinin yeni nesil iş yaşamının olmazsa olmazları içinde yer alması planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin