GoDaddy Yatırımcı ile alan adı açık artırmaları mobile geldiDünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, alan adı yatırımcılarına yönelik ilk mobil uygulamasını kullanıma sundu. Hem iOS, hem de Android işletim sistemlerine uygun bir halde tasarlanan GoDaddy Yatırımcı adlı uygulama, alan adı yatırımcılarının açık artırmaları takip etmelerini, alan adlarına teklif vermelerini ve mobil cihazları üstünden teklifleriyle ilgili son durumu takip etmelerini sağlıyor.

Türkiye’nin yeni GoDaddy Yatırımcı uygulamasının en çok indirildiği ilk 5 GoDaddy pazarından biri olduğunu belirten GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi, “GoDaddy Yatırımcı uygulamasını geliştirirken, alan adı açık artırmalarının süre açısından duyarlı ve oldukça rekabetçi olduğunu göz önünde bulundurarak yola çıktık. Alan adı yatırımcıları ile yakın çalışarak, masaüstünde memnun kaldıkları deneyimleri mobil cihazlarına taşımaya odaklandık. Açık artırmalarda tekliflerin iyi takip edilmesinin mühim olduğunun bilinciyle yatırımcılara her nerede olurlarsa olsunlar özel, ikinci el alan adlarını kaydettirme, daha çok açık artırmayı kazanma ve tekliflerini daha iyi takip edebilme fırsatını sunuyoruz” dedi.

Faydalı Özellikler

Alan adı yatırımcılarının yalnızca masaüstü bilgisayarlarından değil, her an, her yerde açık artırmalarda yer alabilmesi oldukça mühim. GoDaddy Yatırımcı uygulaması üstünden gerçekleştirilebilecek işlemler şu şekilde:

  • Açık artırmaların gerçek zamanlı bir şekilde takip edilmesi
  • Alan adlarına teklif verilmesi ve anında daha yüksek teklif verilip verilmediğinin görüntülenmesi
  • Her alan adı için açık artırma geçmişinin görüntülenmesi (teklif veren şahıs sayısı, verilen tekliflerin miktarı, vs.)
  • Kişiselleştirilmiş ‘takip edilenler’ sıralaması üstünden açık artırmaların takip edilmesi
  • Vekil teklif yapılması
  • Kimlik bilgilerinin tekrardan doğrulanması için parmak izi okuma özelliğinin kullanılması

Türkiye’deki alan adı yatırımcıları GoDaddy Yatırımcı uygulamasını iTunes App Store yada Google Play Store’dan indirerek, uygulamayı Türkçe kullanabiliyor.

GoDaddy’nin Alan Adı Açık Artırmaları, https://tr.auctions.godaddy.com/ adresinde yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin