Seyyar Evlendirme Hizmeti

Bu iş fikri bir o kadar tuhaf ve değişik. Evlenmeye karar veren fakat bunun için zamanı ve parası olmayan kişiler için bu fikir oldukça etkili ve iyi. Ana fikri basit ama yaratıcı olan bu iş fikrinde bir karavan ile müşteriye gidiliyor. Bu karavan evlilik karavanı olarak geçiyor. Müşteri hem ilginç şekilde evlenmiş oluyor, hem de daha az masraflı ve daha az zaman kaybı ile bu eylem gerçekleştirilmiş oluyor.

Kişiye Özel Roman

Bu iş fikrinde ise ünlü olmak isteyen insanların hassas noktası çok iyi tespit edilmiş durumda. Adınıza kitap yazılsın istemez misiniz?  Bu işin özeti ise şu şekilde: Bir roman düşünün, ana kahramanı sizsiniz. Sevgilinize harika bir yıl dönümü hediyesi olmaz mı sizce de? Onunla yaşadığınız bir anınızı paylaşıp buradan kurgulanarak bir roman yazılmasını talep edebilirsiniz. Oldukça yaratıcı bir iş fikri değil mi?

Senin İçin Bir Kedi Çizmek İstiyorum

Kulağa tuhaf geliyor değil mi? Oldukça değişik ve ilginç olan bu iş fikri tamamen bir hobi olarak ortaya çıkmış. İlk başlarda sadece hobi olarak yapılan bu iş zamanla kârlı bir işe dönüşmüş. İşin aslına gelelim. Steve Gadlin adlı kişi kedi resimleri çiziyor. Ve bu çizdiği kedi resimlerini internet ortamında yayınlıyor. Daha sonra ise bu resimler insanlar tarafından satın alınıyor. Kısacası eğlenceli bir hobisini kazanç kapısına çevirmiş ve oldukça yaratıcı bir iş fikri olduğu gerçek. Sıra dışı işler anlatımımıza çok ilginç bir başlık ile devam edelim.

Silah Görünümlü Mutfak Aletleri

Yabancı eski çağ dizileri izleyenler bu ürünlerden çok hoşlanacaklar eminiz. Bu proje de normal araç ve gereçler savaş araçlarına çevriliyor. Tavaların saplarına kılıç görünümü veriliyor. Aynı şekilde kalkan gibi savaş aletleri de yapılıyor. Bu proje şuanda 651 destekçi toplamış durumda. Hedefi 7000 dolar iken şuanda ulaştığı rakam 48000 dolar. Görüldüğü gibi aslında basit bir şey gibi gözüküyor. Belki de sizin de aklınıza geldi ama önemsemediniz. İlham veren fakat böyle küçümsenen fikirler çok yaratıcı olabiliyor. İnsanlar tarafından peşinden koşulabiliyor.