Flixpress.com ile Video Reklama MerhabaHepimiz etkileyici gözüken video tanıtımlarını biliriz. Kendi sitemiz veya ürünümüz için bu tür bir video yapmayı hep hayal ederiz. Eğer cebinizden paranın çok çıkacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. En azından tanıtım videonuzu bir ajansa yaptırmak istemiyorsanız. Flixpress sitesi sayesinde daha ucuza kendi tanıtım videonuzu yapmanız çok kolay!

Dilerseniz ücretsiz…

Hatta ürün veya hizmetlerinizle alakalı tanıtım videosunu bedavaya getirebilirsiniz. Ancak sitede free olarak yazan temaları kullandığınızda, video indirmeniz için bir dolar kadar para istiyor. Ama buda sudan ucuza tanıtım videonuzu hazırladığını için bir bedel değil sanki… Üstelik videolarda kullanılan temalar çok iyi. Gerçek insanlar kullanılıyor bazı temalarda… Tabi gerçek insanların olduğu temaları kullandığınızda kesenin de ağzını açıp siteye ücretli üye olmanızı istiyorlar. Her şeyin bir bedeli var tabi.

Bunun yanında sitede videolarınız için introda yapabilirsiniz. Bugün bir intro yapmak için 50 tl alanlar var. Hadi freelance çalışanlara yaptırsanız, 20 liraya işi kapatırsınız. Ama bu sitede bedava. Sanırsam freelance intro yapan kişilerde buradaki ücretsiz introları 20 veya daha fazla fiyattan satıyorlar. Tabi müşteriler işin farkında olmadığı için çok güzel olmuş diyor ve parayı ödüyor. Ben bu şekilde çalışan çok kimseyi gördüm. Sitedeki temaları gördüğünüz zaman, sizde bu temaları ücretliye satan uyanıklara rastlayabilirsiniz. Kendi intronuzu ve kendi tanıtım videonuzu Flixpress sayesinde ücretsiz veya ücretli temaları kullanarak kendiniz yapın. Fiyatlarında oldukça uygun olduğunu söylemek isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin