Kurumların yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına cevap veren IceWarp Mail4CISCO ile kurumsal hesaplarınızdaki verilere masaüstü, akıllı telefon ve tabletinizden ulaşın. Dünyanın lider kurumsal mesajlaşma çözümü sağlayıcısı IceWarp, dünyanın en sık kullanılan e-posta çözümlerine alternatif olarak geliştirdiği yazılımıyla yeni nesil iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Tek bir ara yüzde birçok özelliği bir araya getiren IceWarp, demode çözümlere harika bir alternatif sunuyor.

Cisco ürünlerini kullanan müşterilere benzersiz bir deneyim yaşatan IceWarp Mail4CISCO, tamamen web tabanlı ara yüzü ile e-posta, sesli mesaj, telefon görüşmeleri ve sohbet imkânı veriyor. Web tabanlı ara yüz üzerinden tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi herhangi bir yazılımın sistemlere indirilip kurulması ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Web ara yüzündeki tüm işlemlerin herhangi bir mobil cihazda da kullanılmasını sağlayan IceWarp Mail4CISCO, tüm kurumsal verilere masaüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tabletler üzerinden de erişilmesine olanak tanıyor.

Mail4CISCO’nun devrim niteliğinde bir çözüm olduğuna dikkat çeken IceWarp Başkanı Ladislav Goc, “Cisco’nun muhteşem ses ve görüntü iletişim yeteneklerini müşterilerimize verimli ve kusursuz şekilde sunuyoruz. Bununla birlikte, anında mesajlaşma ve e-posta gibi IceWarp’ın mesajlaşma özelliklerinin ötesinde, her şirket için özel olarak tasarlanabilme, istenmeyen e-postaların engellenmesi ve antivirüs gibi özellikler çözümümüzü benzersiz kılıyor.” diyor. Goc’a göre, özellikle Cisco müşterileri ve Cisco entegratörleri kolay kurulum ve maliyet avantajları nedeniyle Mail4CISCO kullanmaktan memnuniyet duyacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin