Decathlon Türkiye’nin yeni ülke müdürü Philippe Debray oldu26 ülkede 1050’den fazla mağazası bulunan, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. 9,1 milyar euro cirosu (2015) ve 75.000 çalışanı bulunan Decathlon’un ülkemizde 2000-5500m2 arasında değişen 19 mega-spor mağazası ve sporu tüm Türkiye’ye ulaştıran bir e-ticaret sitesi bulunuyor. (decathlon.com.tr)

Türkiye’de sporu yaygınlaştırmaya ve hızla büyümeye devam eden Decathlon’un Ülke Müdürlüğü görevine Eylül ayı itibariyle Philippe Debray getirildi.

Philippe Debray Kimdir

1964 doğumlu Debray, International Business Studies mezunu. 1990 yılından bu yana Decathlon’da değişik görevlerde çalışan Debray kariyerine ithalat ve ihracat ile başlamış. Profesyonel yaşamının 26 yılını Decathlon’da dolduran Debray, Decathlon Bordeaux Mağazası departman müdürü olarak başladığı kariyeri süresince, Decathlon’un Lille şehrindeki genel merkezinde Merchandising Müdürü, İspanya’da Bölge Müdürü, Arjantin ve peşinden İtalya’da Ülke Müdürü, Doğu Avrupa Bölge Müdürü, Rusya Ülke Müdürü ve son olarak Batı Avrupa Bölge müdürü olarak çalıştı.

Pek çok değişik spor dalına ilgi duyan ve gençlik yıllarından bu yana aktif olarak spor yapanDebray şu an trail koşusu, tırmanış ve fitness yapıyor.

Gri Fikirler olarak Sayın Philippe Debray’a bu yeni görevinde başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin