TVT Grup tarafından faaliyetleri yürütülen chips funny markası 20 yıllık iş tecrübesi ile tamamen doğal olarak üretilen çubukta patates sektörüne canlılık katmıştır. Chips funny piyasada katkı maddeli olarak bulunan diğer aynı cins gıdalara göre kimyasal kullanmadan tarlalarda toplanarak işlenmekte ve açık pazara sunulmaktadır. Çubukta patatesler özel bir makine ile hassas bir şekillendirilmektedir.

Çubukta Patates Bayiliği Almak!

Chips Funny Ürünleri Nelerdir?

Firmanın birbirinden farklı şekillendirici birçok makine ürünü bulunmaktadır. Manuel çubukta patates kesme makinesi, otomatik çubukta patates kesme makinesi, tekli-ikili-üçlü-dörtlü stantlar, orijinal Meksika baharatları, bambu çubukları, kızartma yağı gibi ürünler bulunmaktadır.

Çubukta Patates Bayiliği Alabilir Miyim?   

Çubukta patates son zamanlarda tüketiciler tarafından oldukça rağbet gören popüler fast food ürünlerinden biri olmuştur. Çubukta patates konsepti Türkiye’de son 4 yıldır önemli bir yükseliş göstermiştir. Özellikle patateslerin görüntü ve şekilleri oldukça ilgi çekicidir. Çubukta patates bayiliği almak oldukça düşük maliyetlere mal olmaktadır.

Çubukta Patates Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?   

Düşük maliyetler ile istikrarlı bir şekilde devamlı artan gelir elde edilebilir. Bu sektörde her yaştan ve her sektörden tecrübeli veya tecrübesiz insanlar iş kapısı açabilmektedir. Günümüz şartlarından yenilikçi bir iş olmasından ötürü devamlı kendini yenilemektedir. Çubukta Patates bayiliğine yapılan yatırımın geri dönüş süresi minimum 2-3 aydır.

Çubukta Patates Bayiliği Almak!

Bayilere Ne Gibi Destekler Veriliyor?     

Çubukta Patates bayiliği almayı düşünüyorsanız, firma tarafından size birçok destek verilmektedir. Bu destekler;

  • Bayi adayına Lokasyon belirlemek ve Pazar araştırması yapmak
  • Bayilerin ekipman tedarikini sağlamak
  • Çalışanlara verilen eğitimleri desteklemek
  • Ürünlerin formülüne ve hammaddesine erişim imkanı sağlamak
  • Uygulanabilir proje raporları hazırlamak
  • Afiş, tabela, üniforma gibi ihtiyaçları sağlamak
  • İş ile ilgili yeni fikirlerden haberdar etmek

Çubukta patates bayiliği almak isteyen genç girişimciler firma tarafından her zaman desteklenmektedir. Tüm girişimcilere ‘makinelerin, tuz çeşitlerinin, yağlı derin kızartıcının, tuzluğun ve tahta şişlerin nasıl kullanılacağı’ öğretilmektedir.

Çubukta Patates Bayiliğine Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Çubukta patates bayiliği almak istiyorsanız, firmanın web adresi üzerinden bayilik başvurusu menüsünden giriş sağlayarak karşınıza çıkan formdaki bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.