Conrad Istanbul Bosphorus’a Yeni Genel Müdür AtandıAndreas Jersabeck, Conrad Istanbul Bosphorus’un yeni Genel Müdürü oldu. Andreas Jersabeck, 12 değişik ülkede 40 senenin üstündeki deneyimini bundan sonrasında Conrad Istanbul Bosphorus’ta değerlendirecek.

Avusturya vatandaşı olan Jersabeck, Hilton Worldwide otellerinde 19 yılı aşkın süredir genel müdürlük yaparak başarı göstermiş performansını kanıtlamış deneyimli bir otel yöneticisi. Jersabeck, Hilton Worldwide’ın en mühim otellerinden olan Londra Hilton Park Lane de dahil olmak üzere Hilton Dubrovnik, Hilton Kiev ve Hilton Doha benzer biçimde pek çok otelde yönetim pozisyonunda vazife aldı.

Son olarak Conrad Dubai’de vazife meydana getiren deneyimli yönetici, ekibiyle beraber Business Traveller ve Conde Nast Traveller da dahil olmak suretiyle pek oldukça internasyonal ödül kazanmıştır. Yöneticisi olduğu Conrad Dubai, World Travel Awards tarafınca 2014 senesinde Orta Doğu’nun Önde Gelen Yeni Oteli seçildi. Ek olarak yönetimiyle liderlik etmiş olduğu otel World Luxury Hotel Awards 2014, Seven Yıldız Luxury Hospitality ve Lifestyle Awards 2015 ödüllerini kazanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin