Amerika Birleşik Devletlerinde 1971 yılında kurulmuş olan Century 21 şirketi, dünya emlak satışında lider bir pozisyonda yer almaktadır. Dünyada 75’ten fazla ülkede 6 bin 500’den fazla bağımsız ofis ve 100 binden fazla personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Century 21 Emlak Bayiliği e-pazarlama alanında da yüksek potansiyele sahiptir. Türkiye’de 2001 yılından itibaren faaliyet gösteren şirket 20 milyon TL sermayesi ile emlak sektöründe öncü rol oynamaktadır.

Century 21 Franchise Veriyor!

Century 21’de Eğitim Sistemi!

Century 21 emlak şirketi personel sayısından çok personelin eğitimine önem vermektedir. Bu konuda insan kaynaklarına büyük yatırımlar yapmakta, çalışanların sosyal verimlilik, tutum ve davranışları açısından değerlendirilmesine kaynak sağlamaktadır. Century 21 emlak şubelerinde çalışmaya başlayan tüm personeller doğrudan şirket tarafından verilen eğitimleri tamamlayarak danışmanlık sertifikası almaktadır.

Century 21 Emlak Franchise Nasıl Alınır?

Century 21 Markası belli şartlar altında Türkiye’de ve Dünyada belirlenen bölgelerde Franchise vermektedir. Century 21 Franchise alımında; web sitesi ile beraber markanın tüm imkânları 5 yıl boyunca kullandırılmaktadır. Bayiliğin maliyeti, yapılan karla karşılaştırıldığında uygun olduğu anlaşılmaktadır.

 Century 21 Emlak Franchise Şartları Nelerdir?

ABD merkezli emlak şirketinin bayisi olmak için makul fiyat politikaları benimsenmiştir. Bölgeye göre değişmekle birlikte franchise giriş ücreti: 10 bin ile 25 bin dolar arasında değişmektedir. Bu fiyata KDV dâhil değildir. Ofis ekipmanları ve dekorasyon için ortalama 15 bin TL talep edilmektedir. Century 21 Emlak Franchise kar marjı ortalama %4’tür. Aylık tahmini ciro 20 bin TL ile 140 bin TL arasında değişmektedir. Yapılan yatırımın geri dönüş süresi 8 aydır. Ayrıca ciro primi olarak %6 pay verilmektedir.   

Century 21 Bayilerine Verilen Destekler Nelerdir?

Bayi adayı ve çalışanlarına eğitim, teknoloji, marka kullanım rehberi, bayi reklamı ve proje desteği verilmektedir. Century 21 tamamen bir Franchise markası olarak ön planda tutulmaktadır. Latin Amerika, Avrupa, Asya ve Orta Doğuda sürdürdüğü faaliyetler şirketin uluslararası piyasa modelini ortaya çıkarmakta ve reklam potansiyelini genişletmektedir. Bu açıdan kurumsal bir yapıya sahip olan şirket emlak sektöründe bayi adaylarının güvenini kazanmakta ve yoğun talep görmektedir.