40 yıl boyunca her türlü hava ve doğa koşullarını yaşamış; olgunlaşması tamamlanmış ahşap paletlerin ‘yeni dönüşümünden’ tasarlanan ve tamamı el işçiliği olan tasarım mobilyalar üreten ByPallette’nin ürün gamına 3 akıllı tasarım eklendi:

  • İstendiğinde koltuk haline dönüşebilen bebek yatağı
  • Isıtan sehpa
  • Farklı kullanım alternatifleri olan kütüphane

Koltuğa dönüşen Bebek yatağı:

ByPallette'den akıllı tasarımlar

Hiçbir zararlı kimyasal kullanılmadan, tamamen doğal yöntemlerle üretilen bebek yatağı, aynı zamanda korkuluğu aşağı indirildiğinde koltuk olarak da kullanılabiliyor. Pratik ve çok kullanımlı tasarımıyla bebeklerin tatlı uykularının ev sahibi olan bebek yatağı, ahşabın doğal görünüşüne el değmeden tasarlandı. Yapımında sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılan ve hiçbir kimyasal uygulamaya maruz kalmayan yatak için, ByPallette’nin doğal cilası kullanıldı.

Şömine kullanımlı orta Sehpa:

ByPallette'den akıllı tasarımlar

Kış bahçelerinin yanı sıra, salon ve bahçe gibi açık alanlarda da kullanıma uygun olan sehpa, ortasına yerleştirilen burner ile mini bir şömine işlevi görüyor. Etrafı çakıl taşları, ya da farklı dekoratif objelerle süslenerek kullanılabilen burner’ın kapağı kapatıldığında, kolayca ve kokusuz bir şekilde ateşi söndürülebiliyor.

Kolay taşınmasını sağlayan pirinç kulplarıyla rahat taşınma imkanı sunan sehpanın yapımında, sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılıyor.

Çok kullanımlı Kütüphane:

ByPallette'den akıllı tasarımlar

Kapakları farklı ahşap paletlerden parçaların kesilip renklerin tek tek dizilimiyle tasarlanan kütüphanenin ortasında 3 çekmece ve 4 kapak bulunuyor. Akıllı kütüphane, bölümlerine göre ayrılarak farklı depolama alanları olarak kullanılabildiği gibi; yemek odası, kütüphane ve raf olarak da kullanılabiliyor. Kütüphanenin dolapları pirinç kulplarla tamamlanıyor. Yapımında, sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin