Bursaspor Yıllık 4 Milyon Tl Gelir HedefliyorBursaspor, kulüp gelirlerini artırmak ve taraftarına fayda sağlamak amacıyla Bisen Elektrik ile işbirliğine giderek BS Elektrik uygulamasını taraftarlarının kullanımına sundu. Bursaspor Kulübü’nün Bisen Elektrik ile ortak yürüttüğü proje sayesinde Bursasporlu taraftarlar ev ve iş yerlerinde elektriği indirimli olarak kullanabilecek. Yeşil-beyazlı kulübün taraftarları bu iş birliği sayesinde özel avantajlarla hem indirimli elektrik fırsatından yararlanacak hem de kulübe katkı sağlayacak. Kulüp, BS Elektrik ile 35 bin aboneye ve yıllık 4 milyon TL gelire ulaşmayı hedefliyor.

“Türk Futbolunda Bir İlk”

Yapılan basın toplantısında Bisen Elektrik İcra Kurulu Başkanı Mesut Alparslan ve Bursaspor yöneticileri de hazır bulundu. Bisen Elektrik İcra Kurulu Başkanı Mesut Alparslan, elektrikte serbest tüketici döneminin başlamasının ardından, spor ekonomisine önemli katkı sağlayacak işbirliği hizmet modelini Türkiye’de ilk defa kendilerinin hayata geçirdiklerini belirterek, işbirliğinin taraftara önemli bir fırsat sunarken kulübe de ciddi bir gelir sağlayacağını ifade etti.

Bursasporluların elektrik faturalarını Bisen Elektrik’e taşıyarak aylık faturaları üzerinden indirim fırsatı yakalayacağının altını çizen Alparslan, bu aboneliğin taraftarların takımlarına sağlayacağı desteğin en kolay ve kazançlı yolu olduğunu söyledi. Alparslan, “Bursalı bir şirket olarak projeyi ilk olarak Bursa’da hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Bisen Elektrik olarak kendi şehrimizde başlattığımız bu uygulamanın tüm Türkiye’ye yayılabilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türk futboluna sağlanacak bu katkının önümüzdeki yıllarda artarak, futbolumuzun kalkınma sürecine katkı sağlayacağına inanıyoruz. Böylesi kapsamlı bir destek tüm klüpler için faydalı olacaktır…” dedi.

“Büyük Bursaspor İçin”

Bursaspor Kulübü Ar-Ge Grubu Başkanı Kemal Güler, düzenlenen basın toplantısında kent aidiyetini esas alan kalıcı gelir projeleri üretmenin kulübün her zaman öncelikli hedeflerinden biri olduğunu ifade etti. Güler, sportif başarının olmazsa olmazı olan güçlü yönetimin ekonomik olanaklar ile doğrudan ilgili olduğunu belirterek, Bursaspor kulübünün kentin olanakları ve taraftarlarının gücüyle istikrarlı bir gelir modeline kavuşacağını söyledi. Güler, “Bisen Elektirik ile ortak girişimimiz olan BS Elektrik uygulamasından ve avantajlarından yalnızca Bursa’da yaşayan taraftarlarımız değil, tüm Türkiye’de yeşil-beyaz renklere gönül veren taraftarlarımız faydalanabilecek. Taraftarlarımızın hem kulübümüze hem de kendi bütçelerine büyük fayda sağlayacak bu fırsattan yararlanmalarını istiyoruz. Büyük Bursaspor için bu yolda herkesten destek bekliyoruz…” dedi.

Yeni Projeler Yolda

Toplantıda söz alan Bursaspor Kulübü Gelirler ve Reklamlardan Sorumlu Asbaşkanı Nihat Akınoğlu, takım için kalıcı gelir projelerine bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyduklarını belirtti. Akınoğlu, “Bursaspor’u sahiplenen herkesin gücü oranında destek verebileceği ve devamlılığı olan gelir modeli hedefine uygun çalışmalardan bir yenisi bugün imza altına aldığımız BS Elektrik ortaklığıdır. Bursaspor taraftarının gücüyle birleştirdiğinde her geçen gün daha verimli kaynaklara kavuşacaktır. Gerek sponsorluklar, gerek reklam mecralarımız gerekse de ortak geliştirdiğimiz kalıcı gelir projelerimizden en önemlisi olan BS Elektrik ile herkesin her zaman Bursaspor’a katkı sunabileceği bir gelir modeli oluşturmuş olduk. Öte yandan kulübümüzün kurumsal yapılanması ile kalıcı gelir modelleri geliştirmek için AR-GE çalışmaları yapıyor, kentimizin önemli kurum ve kuruluşlarının tümünü kulübümüz için bir iş ortağı olarak görerek projeler üretiyoruz. Desteklerinizin bu projelerde sağlayacağı ivme ile yeni gelir projelerini hayata geçireceği. Tüm taraftarlarımızın desteğini bekliyor, BS elektriğin Bursaspor’a ve Bursa’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Nasıl Faydalanılacak?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından yapılan düzenleme ile ayda 135 TL elektrik faturası ödeyen tüketiciler, elektriğini istediği şirketten tedarik edebiliyor yani serbest tüketici niteliği kazanıyor. Serbest tüketici olma hakkına sahip tüm taraftarlar ayrıntılı bilgi ve kampanya detaylarını www.bisen.com.tr ve www.bursasporelektrik.com adresinden inceleyebilir, faturaları ile birlikte Bursastore’lara gelerek ya da Türkiye’nin her yerinden 0212 344 0 212 çağrı merkezini arayarak indirimli elektrik fırsatından yararlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin