Burcunuzun güç kaynağı taş hangisi? Crysellas Size SöylesinCrysellas Diyor ki; Ateş Burçlarının Sonsuz Enerjisi İçin Jasper Taşını Kullanabilirsiniz…

Ateş burçları olan Koç, Aslan ve Yay bitmek bilmeyen enerjileri, girişken, yönetici  ve hırslı karakterleri ile bilinirler. Doğuştan gelen liderlik vasfı için, güç ve cesaretin taşı olarak bilinen Jasper onlar için çok uygundur. Yüksek idealleri, tutkuları ve özgüvenleri ile çevrelerini etkileyen ateş grubu kendi istediklerini yapmak yerine başkalarının idaresi altına giremediğinden dolayı Sodalit taşı ve Kaplan Gözü ile sakinleşebilirler. Zaman zaman kaygılara kapıldıklarında  Oniks taşı ile gelecek kaygılarını yok edip rahatlayabilir, kararsızlık durumlarında ise Hematit taşı ile netlik bulabilirler.

Toprak Grubu Kehribar Taşı ile Canlanıyor…

Boğa, Başak ve Oğlaktan oluşan toprak burçlarının üretici ve sorumluluk sahibi insanlar olduğunu söyleyen Yeşim Arslanbek, kendilerinin ya da yakınlarının rüyalarını gerçekleştirme hedefleri olan bu burçların sorumluluk altında ezildikleri zaman Kehribar Taşı ile yaşamın güzelliklerini fark edeceklerini ve canlanacaklarını belirtiyor. Toprak elementi burçları alıştıkları şeylerden vazgeçememeleri nedeni ile bazı şeylerden ya da kişilerden ayrılmak zorunda kaldıklarında bunalıma girebilirler. Eşi tarafından terk edilmek, işinden çıkartılmak, sevdiği birini kaybetmek Toprak burcundan kişileri yıkabilir. Bu durumlarda duygusal kırılmaları ve karamsarlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olan Topaz, iyimserlik aşılayan Akik taşı, zihnin sakinleşmesini sağlayan Kaplan Gözü faydalı olacaktır.

Akuamarin ile Hava Burçlarının Yaratıcı Gücünü Ortaya Çıkarmak…

Zeki, meraklı ve akıllı olmalarıyla bilinen İkizler, Terazi ve Kovanın yaratıcı güçlerini ortaya çıkarmasına yardımcı olan Akuamarin taşı, bilime yatkınlıkları ve öğretici özelliklere sahip Hava burçlarının ruhlarını dinlendirir. İnsanlara nasıl ulaşacaklarını bilen fakat kelimelerini makyajlayamayan bu burçlar için Lapis Lazuli taşı zihin açıklığı verir. Zodyaktaki en az duygusal olan hava grubu için sevgilerinin güçlenmesi adına Zümrüt takmalarını öneren Yeşim Arslanbek, yanlış anlaşılmaya bağlı çabuk alınabilme özellikleri nedeniyle bu gruba duygusal dengeyi sağlayan Zirkon ve huzur veren Yeşim taşlarını öneriyor.

Hassas ve Kırılgan Su Grubu İçin Pembe Kuvars ve Aytaşı

Her şeyi çok derinden hisseden Yengeç, Akrep ve Balık en hassas ve kırılgan burçlardır. Bu sebeple duygularını dengelemekte yardımcı olan Pembe Kuvars ve Aytaşı ile rahatlarlar. Kavrama yetenekleri ve sezgileri çok güçlü olan bu grup, duygusal ve alıngan bir yapıda olduğu için korku ve uyumsuzlukları kaldıran Ametist ve yaşamsal enerji veren Mercan taşı onlara çok iyi gelir. Burcunuzun taşlarına göre takınızı seçmek için Crysellas ’ın Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin