Türkiye’yi tanıştırdığı yenilikler ve başarılı büyüme performansıyla perakende sektörüne öncülük eden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. yönetiminde bayrak değişimi gerçekleşti. İş dünyasının başarılı genç isimlerinden Deran Taşkıran, Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürlüğü görevini, Aslı Karadeniz’den devraldı.

Deran Taşkıran 5 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla yeni görevine başladı. Aslı Karadeniz ise geçen Mart ayı sonunda yapılan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Boyner Büyük Mağazacılık, atama sürecinde de örnek bir kurumsal yönetim uygulamasına imza atarak, yeni Genel Müdürü’nü yedi ay önceden ilan etmişti.

“Daha büyük hedeflere koşacağız”

Boyner Büyük Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, yeni döneme ilişkin şunları söyledi:

“Boyner Büyük Mağazacılık, daha büyük hedeflere koşacağı, çok yoğun olarak çalışacağı yeni bir döneme daha başlıyor. Aslı Karadeniz’in Genel Müdürlüğü döneminde büyük başarılara imza atan Boyner Büyük Mağazacılık, Deran Taşkıran ile başarılarını artırarak sürdürecek. Deran Taşkıran, Aslı Karadeniz ve Boyner Büyük Mağazacılık ekipleri, yeni dönemdeki yol haritamızı çizmek üzere uzun süre yoğun şekilde çalıştı. Deran Taşkıran gibi yetenekli ve başarılı bir ismi kazanmaktan memnuniyet duyuyoruz. Şu anda pazarlama, operasyon, satış gibi alanlarda 20’ye yakın pilot proje yürütülüyor ve önümüzdeki dönemde Boyner Büyük Mağazacılık’ın ezberleri bozarak, çok daha fazla büyümesini planlıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin