1995 yılında 21 mağaza ile hizmete başlayan Birleşik Mağazalar Zinciri A.Ş. gıda ve tüketim maddeleri üzerine toptan fiyatına perakende satışı yapmaktadır. Gıdalarda yüksek indirim modeline yeni bir düzen getiren BİM, stoklarında 600 çeşit ürün bulundurmaktadır. Birçok özel markaların ürünlerini de satışa sunmaktadır. Her yıl Türkiye’deki mağaza sayısını artıran Birleşik Marketler Zinciri, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine oldukça önem vermektedir.

BİM Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

BİM’in Yurtdışında Şubeleri Var Mı?

2016 yılında yurtdışındaki operasyonlarına hız veren Bim; Fas’ta 329, Mısırda 215 mağazaya sahiptir. Bu bölgelerde bulunan mağazalara Türkiye’deki ürünlerin aynısı gönderilmekte ve tedarikte herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Tüm mağazalarda çalışan personellerinin haklarını korumakta ve karşılıklı güven ilişkisi ile uyumlu bir ortam sağlanmaktadır.

BİM’de Kariyer Yapmak Mümkün Mü?   

Tam zamanlı ve part time olmak üzere bünyesinde toplam 34 bin kişi çalıştıran Bim; mağazalarda, depo ve ofis ortamında görevlendirmek üzere kariyer yapmak isteyen gençlere olanaklar tanımaktadır.  Yoğun iş temposunda çalışabilecek en düşük lise mezunu olan erkek ve bayan genç bireylere güzel imkânlar sunmaktadır. BİM şubelerinde veya diğer departmanlarda çalışmak isteyen personel adayları, şirketin web adresi üzerinden uygun pozisyonlara bakarak başvuru yapabilirler.

BİM Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nelerdir?

BİM İle Mağaza Kiralama Anlaşması!

Market için uygun olduğunu düşündüğünüz bir mağazanız varsa ve kiraya vermek istiyorsanız, Bim ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Bunun için şirketin web adresi üzerinden ‘kiralık yeriniz mi var?’ menüsüne girerek gerek bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

BİM Bayilik Veriyor Mu? Nasıl Bayi Olabilirim?

Birleşik mağazalar zinciri A.Ş. bayilik vermemektedir. Şirket tamamen kendi imkânları ile mağaza açmakta ve faaliyetlerini yürütmektedir. Dolayısı ile bayi olmak için beli bir şart koşulmamaktadır. Bim bayilik başvurusuna izin vermemekte, sadece uygun işyerlerini anlaşma sağlandığı durumda kiralamaktadır.

BİM Mağazaları Neden Dekore Edilmiyor?  

Bim’in mağazacılık anlayışında müşterilerine ‘en uygun ve en kolay hizmeti sunmak’ vardır. Ayrıca basit mağaza dizaynları ile yüksek masraflardan kaçınılmakta ve tüketiciler için zaman tasarrufu yapılmaktadır. Ürünlerin ise paketler içinde sunulmasının sebebi; müşterilerin daha kolay ulaşması ve sıkıcı bir alışverişten kurtulmasını sağlamaktır.