Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

Apple’ın yıllık basın toplantısını eylül ayında düzenlemesi ve yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor. Dedikodular, bu organizasyonun 7 eylüldef düzenleneceği yönünde.

7 Eylül’def Apple tarafından tanıtılması beklenen her şeye bu yazımızda yer verdik.

iPhone 7

Apple denilince herkesin aklına ilk olarak iPhone 7 gelir. Lansmanın yıldızı olacak ürünün tasarımında, bir önceki modele göre çok radikal değişimler beklenmiyor.

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

iPhone 7 büyük ihtimalle iki alternatife sahip olacak 4.7 inçlik iPhone ve 5.5 inçlik iPhone Plus. 4.7 inçlik modelin kamerasının diğer iPhone’lardan daha büyük olması bekleniyor. Ayrıca Plus modelde iki arka kamera bulunacak. Bu iki kamera sayesinde yüksek kalite fotoğraflar çekilebilecek.

Yeni bir Apple mavisi gelebilir

Dolaşan birçok dedikoduya göre iPhone 7 koyu mavi bir opsiyona sahip olacak. Dedikodular ve raporlar herhangi bir Apple yetkisi tarafından onaylanmış değil.

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

Ayrıca herkesin bildiği gibi iPhone 7’den itibaren artık kulaklık girişi olmayacak. Kulaklıklar tamamen wireless olacak.

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

Home tuşu da evrim geçiriyor. Artık Home tuşu bir buton olmaktan çıkıyor, basınç sensörlü bir dokunmatik haline geliyor.

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

 

Yeni iPhone ile birlikte yeni bir Apple Watch da görebiliriz

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

Apple’ın ilk akıllı saatini tanıtmasının üzerinden 2 yıl geçti ve şimdi güncelleme zamanı. Aslında 7 Eylül’de akıllı saatler hakkında nasıl bir hamle yapılacağı çok iyi bilinmiyor bazılarına göre ilk Apple Watch için yeni ve önemli bir güncelleme gelecek bazılarına göre ise tamamen yeni bir akıllı saat tanıtılacak. Sızdırılan raporlar ve dedikodular, yeni bir modelin daha olası olduğu yönünde.

Yeni modelin, eski Apple Watch’tan görünüm açısından çok farklı olmaması bekleniyor. Asıl yenilikler sağlık ve GPS alanında eklenecek yeni sensörler olacak.

iOS 10, macOS Sierra, tvOS ve watchOS 3 işletim sistemleri için  yeni yayınlanma tarihleri öğrenilecek.

Apple'ın Eylül Ayında Tanıtacağı Her Şey

Apple’ın 4 önemli işletim sistemi olan iOS10 (iPhone/iPad), macOS Sierra (Macbook), tvOS (Apple  TV), watchOS 3 (Apple Watch) hala beta sürüm halindeler. İşletim sistemlerinin tam sürümlerinin ne zaman çıkacağının, 7 Eylül’deki Apple lansmanında açıklanması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin