Apple Watch Çok Yakında Kolunuzda!Dünyayı kasıp kavurmaya devam eden bir şey var. Oda akıllı teknoloji çılgınlığı… Akıllı cihazlardan en çok öne çıkanı akıllı telefonlar. Ama bu telefonların yerini almaya odaklanan bir cihaz var. Oda akıllı saatler. Her ne kadar şimdilik akıllı telefon olmadan çalışamayan ve bir işe yaramayan kukla mahiyetinde olsa da, çok kısa zamanda bu niteliğinden sıyrılacak. Önceden laptoplar herkesin önceliğiydi. Ama şimdi akıllı telefonlar ve tabletler öncelikte… Laptop satışları düştü. Kişiler önceliği akılı telefonlara verdi. Aynı durum kısa zaman sonra, akıllı telefonlar içinde gerçekleşmiş olacak.

Apple firması akıllı telefo piyasasının liderlerinden. Akıllı saatler konusunda da uzun zaman çalışmalar gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde akıllı saatiyle alakalı çalışmalarından bilgi vermişti. 9 Mart itibariyle de akıllı saati olan Apple Watch tüm özelliklerini konu alan bilgilendirme yapacak.

İOS 8.2 güncellemesi geliyor…

Apple ilgili haberlere devam edersek, çok yakında iPad ve iPhone için İOS güncellemesinin geleceğinden bahsedebiliriz. Merakla beklenen bu güncellemeye herkese ihtiyacı var. Çünkü pil tasarrufu ve kullanım ara yüzü konusunda devrim gibi bir değişikliğe imza atacağa benziyor. Health App iyileştirmesinin yanında birçok uygulamanın iyileşmesi söz konusu olacak. Mail, Maps, Music, VoiceOver, Made For iPhone Hearing uygulamalarının daha işlevsel ve stabil kılınması söz konusu olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin