Le Méridien Istanbul Etiler, popüler yerleşim, sanat, eğlence ve alışveriş bölgelerine ve eşsiz boğaz hattına yakınlığı ile İstanbul’un yeni destinasyonu olarak anılmaya devam ediyor.

Le Méridien İstanbul Etiler’in Anneler Günü’nde tüm aileler için tasarladığı farklı, eğlenceli ve sanat dolu bir günde annenizi şaşırtırken aynı zamanda özel bir sunumla şımartma imkanı bulacaksınız. Her hafta başka bir sanat aktivitesiyle misafirlerini ağırlayan Le Méridien İstanbul Etiler’in şık restoranı La Torre’de düzenlenecek kapsamlı Anneler Günü kahvaltısının teması “Sanat ve sağlık” olacak.

Babalar ve çocukları, 11 Mayıs Pazar günü açık büfe kahvaltıda 11.30-15.00 saatleri arasında anneleri özel boyalarla hazırladıkları karaf ve bardaklarla özel hissettirecek. La Torre’de ailece sanatla dolu bir gün geçirmek ve La Torre’nin inanılmaz lezzetleriyle tanışmak istiyorsanız bu kahvaltıyı sakın kaçırmayın.

“Anneler Günü Özel Kahvaltısı”na katılım ücreti 8 yaşa kadar olan çocuklar için ücretsiz, 8-12 yaş arası için %50 indirimli ve yetişkinler için 69 TL’dir. Ek olarak otelin gözde sağlık kulübü “Explore Spa and Fitness,” misafirlerine rahatlama sınırlarının kilitlerini açmak için o güne özel 15% indirim sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin