Android Telefonunuzu Renklendirecek 9 Uygulama

Yeni bir akıllı telefon aldınız veya halihazırda kullandığınız telefonunuzdaki uygulamalar pek işinize yaramıyor, yeni arayışlar içerisindesiniz. İşte bu yazımızı sizin gibi hissedenler için hazırladık, sizi gerçekten eğlendirecek ya da gerçekten işinize yarayacak 9 Android uygulamasına yer verdik.

RoughAnimator

Stylus ve S Pen sahibi kullanıcıların işine yarayacak bir program. RoughAnimator, temel seviyede animasyonlar yapmanıza imkan veriyor. Animasyona başlangıç için gayet ideal olan bu program, ileri seviyelerde animasyon yapmak için çok uygun değil. İleri seviyelerde, ses ve görüntü senkronizasyonunda problemler yaşayabilirsiniz.

WifiMapper

Modern insanın nefes almak dışında durmaksızın yaptığı bir şey daha var; sürekli çevrim içi olmak. Bunun için hücresel verilerin yetmediği zamanlar oluyor, böyle durumlarda da imdadımıza kablosuz ağlar yetişiyor. WifiMapper, yakın çevrenizdeki kablosuz ağların haritasını çıkaran bir program.

Android Telefonunuzu Renklendirecek 9 Uygulama

Dead Effect 2

Zombi avlama oyunları çok yaratıcı bir fikir gibi gelmeyebilir ancak bu düşünceniz Dead Effect 2’yi oynadıktan sonra değişecek. Oyunun görüntü kalitesi, müzik ve ses efektleri sizi, kendisine hayran bıraktıracak.

Camera MX

Özçekim bağımlıları için üretilmiş en güzel programlardan birisi. Akıllı telefonu olan hemen herkes özçekimleri sever. Camera MX, tam bir özellik zengini program, anlatılmaz yaşanır dedirtecek cinsten.

Magisto Video Editor & Mixer

Bir video düzenleme programı. Ortalama bir kullanıcının videolar üzerinde yapmak istediği düzenlemeleri, teknik detaylara boğulmadan tek program sayesinde yapmanızı sağlıyor. Oldukça pratik ve kolay şekilde düzenleme sağlayan bu program, profesyonel amaçlara pek uygun değil.

Android Telefonunuzu Renklendirecek 9 Uygulama

Quality Time 2.0

Akıllı telefonda neler yaptığınızı kaydeden ve size rapor halinde sunan bir program. Sosyal medyada ne kadar zaman harcadınız, en çok hangi oyunda zaman harcadınız… Bu gibi istatistiklere ulaşabileceksiniz.

Google Handwriting Input

Dokunmatik ekranlarla yazı yazmak bazen çok yorucu olabiliyor, özellikle parmaklarınız büyük ve telefonunuzun ekranı küçükse. Google Handwriting Input, parmak ucunuzla yazdığınız harfleri seçtiğiniz fonttaki yazı tipine dönüştürüyor. Oldukça işlevsel bir program, özellikle uzun metinlerde işinize yarayacaktır. Telefonunuzun kalemi varsa her şey daha kolay olacak.

Android Telefonunuzu Renklendirecek 9 Uygulama

Dragon Anywhere

Konuşmalarınızı metin haline getiren bir program. Ücretli olmasına rağmen gerçekten işe yarıyor.

Office Lens

Fotoğraftaki bir yazıyı, kameranızla taramanız durumunda metin haline çeviren bir program. Tarama yapma ya da fotoğraf halinde bulunan yazıyı harf harf metin haline getirme derdinden kurtarıyor.

Android Telefonunuzu Renklendirecek 9 Uygulama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin