Aksa Enerji'de Üst Yönetime AtamaTürkiye’nin önder serbest elektrik üreticilerinden Aksa Enerji’nin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine, 2013 yılından bu yana aynı kuruluşta görev yapan Özlem McCann atandı.

Aksa Enerji bünyesinde Yatırımcı İlişkileri Müdürü olarak görevine başlamış olan Özlem McCann, 2015 senesinde Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Müdürü görevine terfi etti. McCann, Temmuz 2016 itibarıyla ise Aksa Enerji’deki görevine Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam ediyor.

Özlem McCann Kimdir?

Sermaye piyasalarında 19 senelik tecrübesi bulunan Özlem McCann, çeşitli aracı kurumlarda analist olarak çalıştıktan sonra Paris ve Londra’da yatırım bankacılığı alanında görevlerde bulunmuş, hemen sonra HSBC Yatırım ve Eczacıbaşı Menkul Değerler’de Yurt Dışı Satış (ICM) departmanlarında yöneticilik yapmıştır. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı ve FCA (İngiltere) lisanslarına da haiz olan Özlem McCann Orta Doğu Teknik Üniversitesi Iktisat mezunudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin