Biraz daha para kazanmayı istemeyecek kimse yoktur. Her ay cebine ekstradan girecek miktarlara kimse hayır demezdi. Akıllı telefon neredeyse herkesin elindeyken indireceğiniz uygulamalar ile ek gelir elde etmek oldukça cazip duruyor. Bu kadar elimizin altında olan telefonla para kazanmak oldukça akıllıca ve kolay bir gelir kapısı haline dönüyor.

Akıllı Telefonla Para Kazanmak

Para Kazandıran Uygulamalar

1) HOPİ

Reklamlarda sık sık karşılaşılan bir uygulama. Hopi ile anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışverişlerde indirimlerin yanısıra Paracık özelliği bulunmaktadır. App Store ve Google Play’ den ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

2) EBATES

Birçok mağaza ve marka ile anlaşmalı olan Ebates, yapılan alışverişlerin paralarını geri kazanma imkanına olanak tanıyor. Ayrıca hediye kuponlarda elde edebiliyorsunuz.

3) Swagbucks

Uygulama üyelerine reklam izledikçe, bazı sitelerde dolaştıkça sanal para kazandırıyor. Belli miktarda sanal para birikince bunlar hediye çeki, indirim kuponu ve hediye olarak bozduruluyor.

4) Groupon Snap

Groupon’ un Snap adlı uygulaması ile mutfak alışverişlerinizde tasarruf elde edebilirsiniz. Yaptığınız market alışverişlerinin fotoğraflarını paylaşmanız durumunda hediye para kazanıyorsunuz. 20 dolara ulaştığınız takdir de paranız adınıza gönderiliyor.

5) Slidejoy

Uygulamayı yüklediğiniz an itibari ile kilit ekranınızı reklamlar ile süslüyor. Telefonunuzu her açıp kapattığınız da reklam gördüğünüz için para kazanmaya başlamış bulunuyorsunuz. Kullanıcılar, aylık 5 – 15 dolar civarında para kazanıyor.

Akıllı Telefonla Para Kazanmak

6) App Trailers

30 saniyelik reklam videolarının izlenmesi durumunda para kazandırmaya başlıyor. Biriken paralar belirli bir miktara ulaşınca ise paypal üzerinden nakit bir şekilde alınabiliyor. Belirli firmalar içinde hediye kartına dönüştürülebiliyor.

7) Vıggle

Vıggle hangi programların daha çok izlendiği, hangi müziklerin daha fazla dinlendiğini araştıran bir uygulama. Amacı böyle olunca da, kullanıcılar program izledikçe veya müzik dinledikçe puan kazanıyor. Biriken puanlar elektronik ürün hediyeleri, hediye çeklerine vs dönüştürülebiliyor.

8) Inbox Dollars

Posta kutunuza gelen anketlere katılım sağlayarak, belli oyunları oynayarak veya uygulamada tanıtılan web sitelerinde dolaşarak para kazanma imkanı sunuyor. 30 dolarlık gelir sağladığınız takdir de adınıza özel çek düzenletme şansınız bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin